Nowe certyfikaty jakości

Miło nam jest ogłosić Państwu, iż otrzymaliśmy nowe certyfikaty jakości, potwierdzające nasze zobowiązanie do doskonałości i nieustannego podnoszenia standardów w świadczeniu usług dla naszych klientów w Andorii.

Certyfikaty wydane przez TUV Nord z zakresu:

  • „AD 2000-Merkblatt” to niemiecka norma techniczna stosowana w przemyśle ciśnieniowym. W odniesieniu do „W 0” jest to część tej normy, która odnosi się do „Materiałów Produkcyjnych” (Werkstoffe).
  • „Material Manufacturer acc. to AD 2000-Merkblatt W 0” oznacza producenta materiałów, który spełnia specyfikacje zawarte w standardzie AD 2000-Merkblatt W 0. W kontekście AD 2000-Merkblatt, „W 0” dotyczy materiałów używanych do konstrukcji zbiorników ciśnieniowych i innych urządzeń ciśnieniowych.
  • „Qualitätsmanagementsystem für Werkstoffhersteller gemäß Richtlinie 2014/68/EU (Druckgeräterichtlinie)” oznacza „System Zarządzania Jakością dla Producentów Materiałów zgodnie z Dyrektywą 2014/68/UE (Dyrektywa w sprawie urządzeń ciśnieniowych)”. Jest to system, który producenci materiałów stosują w celu spełnienia wymagań Dyrektywy w sprawie urządzeń ciśnieniowych 2014/68/UE, znanej również jako Druckgeräterichtlinie.
  • Dyrektywa 2014/68/UE określa zasady i wymagania dotyczące projektowania, produkcji, oceny zgodności i certyfikacji urządzeń ciśnieniowych na rynku europejskim. Producent materiałów, który chce dostarczać swoje produkty do zastosowania w urządzeniach ciśnieniowych, musi spełnić określone normy i zasady zawarte w tej dyrektywie.